Liitu uudiskirjaga

TELLIMINE

LumiDesigns.com internetipoest ostmiseks pole vaja Teil end eelnevalt registreerida, vaid saate asuda koheselt tellima. Kõigepealt valige endale sobiv valuuta vasakult veerust. Seejärel valige e-poest endale sobiv ehe või ehted ning lisage see ostukorvi. Kui olete valinud ostukorvi kõik soovitud ehted, siis vajutades nupule “ostukorv” saate üle kontrollida, kas korvis on kõik soovitud tooted. Olles veendunud, et kõik valitud ehted on ostukorvis, vajutage nupule “tellimine” ning tehke seal vastavad valikud tarneriigi ja tarnemeetodi lahtris. Samuti valige kuidas soovite kauba eest maksta. Kui kõik nõutud väljad on täidetud, siis vajutage nupule “Jätka”. Seejärel palun täitke väljad oma isikuandmete ja aadressiga ning vajutage nupule “Tellimine”. Palun kontrollige, et Teie meiliaadress oleks õigesti sisestatud, sest tellimuse kinnituse saate oma meiliaadressile ning sealt leiate ka andmed makse tegemiseks.

 

TASUMINE

Kauba eest võite tasuda nii ülekandega pangakontole (Swedbank EE232200221049263124, makse saaja: Sattwa OÜ), kui Paypal’iga. Kui tulete ise kaubale järele, siis saate tasuda ka sularahas (eelneval kokkuleppel!). Peale makse laekumist postitame Teie ehte hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Kui olete valinud makseviisiks ettemakse ning Teie makset pole meile kolme ööpäeva jooksul laekunud, siis tellimus tühistatakse.

Teadmiseks klientidele, kes soovivad maksta krediitkaardiga, praegu on ainsaks võimaluseks maksta krediitkaardiga läbi oma PayPal'i konto. Selleks ei pea Teil olema PayPal'i kontot!

 

EESTI TELLIMUSED

Palume arvestada transpordiajaga kuni 14 päeva! Hinnad on alljärgnevad:

Tähitud standardpakk: 3.00 EUR
Erikokkuleppel võimalik ise järele tulla: 10.00 EUR
 
Kui Te pole saadetist kätte saanud 14 tööpäeva jooksul peale tellimuse tegemist, siis võtke palun kindlasti meiega ühendust!

 

RAHVUSVAHELISED TELLIMUSED

Rahvusvaheline transport maksab 7 EUR ning Teie paki postitame lennupostiga.
Kui Te pole saadetist kätte saanud 30 tööpäeva jooksul peale tellimuse tegemist, siis võtke palun kindlasti meiega ühendust!


GARANTII

Teil on õigus 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest tehingust taganeda. Selleks ei pea Te oma otsust põhjendama, kuid palume Teil sellest meid informeerida e-maili teel ning tagastada kaup. Kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastame Teie raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist Teie poolt näidatud pangaarvele. Tagastamisele ei kuulu transpordi- ja lunamaksetasu.
Juhul kui leiate ehtelt mõne puuduse, mis vähendab ehte väärtust, siis vastavalt kokkuleppele, kas tagastame raha, kõrvaldame võimalusel puuduse või vahetame ehte teise samaväärse ehte vastu.


Kui Teil mingil põhjusel ei õnnestu e-poest tellimust teha, siis saate alati edastada tellimuse ka e-maili kaudu: ene@lumidesigns.com.