Liitu uudiskirjaga

Vali valuuta

Tagasi

Ehtekomplekt "Taevaste Poole" türkiisiga

 

"Siin on minu saladus. See on väga lihtne: ainult südamega näed hästi. Kõige tähtsam on silmale nähtamatu."
Antoine de Saint-Exupéry, “Väike Prints”

 

Minu jaoks sümboliseerib see kaelakee tasakaalu, harmooniat ja kaitset. Ta justkui kiirgab ürgset rahu…

Tuli, vesi, õhk, maa – need elemendid on meie elu aluseks. Ilma nendeta, poleks elu siin Maa peal. Seepärast on oluline, et kõik need neli elementi oleks meie elus esindatud ning et nad oleksid tasakaalus. See loob ka tasakaalu meis endis ning saame kindlalt oma teekonnal edasi liikuda. Nad justkui loovad meile kindla aluse, millelt saame liikuda Taevaste poole. Sellel kaelakeel on need neli elementi kujundatud sümbolitena ümber kaheksakanna. Koos nad toetavad kaheksakanna väge.
Kaheksakanda hoiti suures aus juba meie esivanemate poolt. Kuid seda sümbolit kasutasid juba sumerid. Tegemist on sümboliga, mis annab meile kaitse ning toob õnne. Kaheksakand kannab endas palju tähendusi: päike, allikas, põhjanael, koidu- ehk õnnetäht, neli ilmakaart jne. Minu jaoks on kaheksakand justkui värav – Taevavärav, läbi mille minnes saame lennata kõrgemale ja näha elu laiemas plaanis.
Ring on püha sümbol, mis tähistab jumalikku igavikulisust, tingimusteta ja piiritut armastust.
 

Türkiis

Türkiis on kristall, mis aitab leida terviklikkust ja tõde. Ta ühendab Maa ja Taeva, mees- ja naispooled. Türkiisil on ka rahustavad omadused, ta vähendab stressi ning toob rõõmsameelsust. See kristall õpetab kaastunde ja andestamise tarkust, sealhulgas ka enesele andestamist ning eneseaustust. Ta on abiks kasututest süütunnetest vabanemisel. Türkiis tuletab meile meelde, et kõik kogemused on meile vajalikud, ka eksimused on kõigest kogemused, mis aitavad meil õppida ning edasi minna. Selleks, et saavutada terviklikkust on meil vaja aktsepeerida elu kõiki külgi ning kogemusi.
Türkiis annab elujõudu, vähendab depressiooni ning tugevdab immuunsüsteemi.
 

Hõbe

Hõbe kannab endas Jumalanna energiat. Teda iseloomustavad märksõnad on veel – Kuu, öö, saladuslikkus, müstika, naiselikkus. On öeldud, et hõbe on hinge peegliks. Ta võimaldab minna sügavale endasse ning avastada enda sügavaimaid aardeid. Ta juhib väga hästi energiat ning tänu sellele sobib ta väga hästi enamuse poolvääriskividega.
Hõbedal on väga tugevad antibakteriaalsed omadused ning seetõttu on ta suureks abiliseks immuunsüsteemile, et võidelda viiruste ja põletike vastu. Hõbe aitab ka organismil vabaneda liigsest kuumusest. 
 

Ripatsi läbimõõt: 4cm

Kaelakee pikkus: 55,5cm + 5cm (pikenduskett)

Kõrvarõngaste mõõdud: 4cm x 1,4cm

 

LumiDesigns ehted on alati pakitud kaunitesse ehtekarpidesse!

 


Tellimine

Hind: 130.00 EUR Müüdud
Ehte kaal: 25,7 gr
Materjal: hõbe (925) ja poolvääriskivi türkiis