Liitu uudiskirjaga

Vali valuuta

Tagasi

Kaelakee "Hõbeleek"

 

Selle kaelakee ripatsiks on ilus oranž ahhaat koos pisikeste kristallidega, ketti kaunistavad väikesed granaadid ja karneoolid.

 

Ahhaat

Ahhaat toob emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu, ta aitab harmoniseerida jin ja yang energiaid. Ahhaat mõjub rahustavalt ja pingeid maandavalt. Tegemist on kristalliga, mis töötab aeglaselt kuid toob suurt tugevust. Ahhaat on kaitsevõimega kivi, mis hoiab eemal negatiivse energia ning maalähedase kivina on ta toeks ka rasketes olukordades. Ahhaat suurendab enesekindlust, analüüsivõimet, keskendumist ja taju. Lisaks aitab ta üle saada negatiivsusest ja südamevalust . Ahhaat ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada.
Ahhaat aitab silmahaiguste ja nõrkade silmade korral. Ta ravitseb kopse, maksa, magu, aju (eriti kõnekeskust) ja seedimist. Ahhaat tugevdab veresooni ning ravib nahahädasid. Ta on väga sobiv kivi rasedatele, kuna tervendab emakat ja kaitseb tärkavat elu.
 

Granaat

Granaat on väga tugev energiat andev kristall. Ta pole nii tugevatoimeline kui rubiin ning on natuke pehmema mõjuga. Granaati peetakse ka naiseliku seksuaaljõu sümboliks, ta annab energiat suguorganitele ning stimuleerib kundaliinienergia kontrollitud tõusu.
Granaat on eriti sobiv aktiivsetele inimestele kuna aitab neil elada käesolevas hetkes, keskenduda järgmisele sammule ning saavutada lõppeesmärki. Granaati tuntakse ka eduka äri kristallina.
Eriti kasulik on granaat südamele, verele, vereringele ja kopsudele. Ta leevendab liigesepõletikke ja nahahaigusi. Samuti on ta abiks aneemiast paranemisel ning aitab taastada energiat ja elujõudu.
 

Karneool

Karneool on kristall, mis toob elujõudu, loomingulisust, seksuaalsust ja enesekindlust. Lisaks toob ta optimismi, sallivust ja vastupidavust. Karneool on maandav kivi, mis toob teid hetkereaalsusesse. Ta toob edu äris ning aitab ideid ja plaane teostada ja annab füüsilist jõudu. Emotsionaalselt aitab ta vabaneda kadedusest, raevust ja pahameelest ning asendab need armastusega elu vastu.
Karneool leevendab vaevusi alakehas, suurendab viljakust, ravib reumat, artriiti, närvivalu ja depressiooni. Ta toob elujõudu ning parandab vitamiinide ja mineraalide omastamist organismis. Ta alandab kõrget vererõhku ning ergutab vereloomet.

 

Kaelakee pikkus: 55 cm + 5 cm (pikenduskett)

Ripatsi mõõdud: 3,6 cm x 2,8 cm

 

LumiDesigns ehted on alati pakitud kaunitesse ehtekarpidesse!

 


Tellimine

Hind: 88.00 EUR Müüdud
Ehte kaal: 18,4 gr
Materjal: hõbe (925), poolvääriskivid ahhaat, granaat ja karneool