Liitu uudiskirjaga

Vali valuuta

Tagasi

Kaelakee "Loomise Vägi"

 

Selle kaelakee ripatsiks on malahhiidi stalaktiidi lõik. Tegemist on imeilusa ja harvaesineva ehtekiviga. Stalaktiit tekib tavaliselt karstikoopa (maa-alune koobas, mis on tekkinud kergesti lahustuvate kivimite lahustumise tagajärjel) laest tilkuvast veest väljaladestunud lubisooladest. Tihtipeale on tegemist vihmaveega, mis aegamisi oma tee koopani on leidnud. Keskmiselt kasvab stalaktiit 0.13mm aastas. 

 


Malahhiit

Malahhiiti on kasutatud juba iidsetest aegadest. Arvati, et see kaitseb kurja silma eest ning ravib kõhuga seotud haigusi.
Malahhiit on väga võimas kaitsekivi, ta tugevdab meie loomulikku energeetilist kaitsekilpi ja täidab aura positiivsete vibratsioonidega. Samuti aktiveerib ta meis “radari”, mis aitab tuvastada ohtu.
Malahhiit kiirgab endast väga vajalikke energiaid südamele, nii emotsionaalsele kui ka füüsilisele südamele. See kristall avab meid tingimusteta armastusele. Ta aitab hoida tasakaalukat ja positiivset olekut, võtmata kaasa teiste inimeste emotsionaalset pagasit. 
Malahhiit aitab meil meeles pidada, et oleme siin maailmas kaas-loojad ning et meil on lõputult võimalusi. Saatus on kõigest illusioon. Ta annab meile jõu ning näitab ära sammud, mis tuleks teha, et oma unistused teoks teha. Malahhiit on abiks neile, kel on palju ideid aga ei suuda neid ideid ellu viia. Ta näitab, kuidas oma jõudu ja väge õigesti kasutada. Samuti julgustab ta võtma riske ja minema muutustega kaasa, murdes soovimatuid sidemeid ja oma aja ära elanud mustreid. Malahhiit õpetab võtma vastutust oma tegude, mõtete ja tunnete eest.


Must turmaliin

Must turmaliin puhastab negatiivse energia ja muudab selle kasulikuks energiaks. See kristall pakub suurepärast kaitset mobiiltelefonide, elektromagneetiliste lainete, psüühiliste rünnakute ja igasuguste muude negatiivsete energiate vastu. Must turmaliin on eriti kasulik neile, kes kannatavad stressi all. Ta aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest nagu viha ja armukadedus.

 

Ripatsi suurus: 2,6cm x 2,6cm

Kaelakee pikkus: 50cm + 4cm (pikenduskett)

 

LumiDesigns ehted on alati pakitud kaunitesse ehtekarpidesse!

 


Tellimine

Hind: 110.00 EUR Müüdud
Ehte kaal: 11,9 gr
Materjal: hõbe (925), poolvääriskivid malahhiidi stalaktiit ja must turmaliin