Liitu uudiskirjaga

Vali valuuta

Tagasi

Kaelakee "Meri ja Kuu" - UUS!!!


Kuukivi

Indias on kuukivi alati peetud armastajate kiviks ja seepärast on see alati olnud hinnatud kink abiellujatele. Kuukivi pidavat tooma abielusse harmooniat. Euroopas aga usuti, et kuukivi lepitab võõrdunud armastajad.
Kuukivi märksõnadeks on müstika, intuitsioon, läbinägelikkus ja eneseavastamine. Kuukivi on alati peetud naiseliku energia kandjaks, meestel aitab ta aktiveerida paremat ajupoolkera ja avastada oma naiselikku poolt ning seeläbi saada terviklikuks. Juba sajandeid on kuukivi kasutatud Kuu energiatega kontakti saamiseks. Kuu rütmid mängivad olulist rolli kõikide Maa elanike jaoks ning kuukivi aitab meil mõista elu tsüklilisust ja selle olulisust. Iga tsükliga, mis me läbime, kasvavad meie tarkus, arusaamad ja teadmised. Tänu kuukivile kasvavad meie psüühilised võimed ning areneb intuitsioon. Lisaks on kuukivil rahustav mõju, ta vabastab viha ning aitab näha probleemide taga olevat põhjust.


Sinine topaas

Topaas on olnud väga hinnatud poolvääriskivi läbi aegade. Vanasti usuti, et topaas tugevdab mentaalseid võimeid ning hoiab ära hullumeelsuse tekke. Samuti kasutati seda silmanägemise parandamiseks ning usuti, et see kristall aitab võita kuningate ja muude võimulolijate soosingut. Sinine topaas on tõe, tarkuse, rahu, külluse ja rikkuse kristall. Ta aitab väljendada tõeselt oma tundeid ning mõtteid. Kui on tarvis kõnet pidada, siis sinine topaas aitab jääda rahulikuks neil, kes selle ees hirmu tunnevad. Sinine topaas avab sujuvalt kurgu- ja kolmanda silma tšakrad ning seeläbi aitab väljendada end selgelt.
 


Ripatsi suurus: ca 2,7cm x 2,5cm

Kaelakee pikkus: 43,5cm + 5cm (pikenduskett)

 

LumiDesigns ehted on alati pakitud kaunitesse ehtekarpidesse!

 


Tellimine

Hind: 120.00 EUR Müüdud
Ehte kaal: 10,9 gr
Materjal: poolvääriskivid kuukivi, sinine topaas ja hõbe (925)