Liitu uudiskirjaga

Vali valuuta

Tagasi

Kõrvarõngad "Kaheksakand" mäekristalliga

 

Kaheksakanda hoiti suures aus juba meie esivanemate poolt. Kuid seda sümbolit kasutasid juba sumerid. Tegemist on sümboliga, mis annab meile kaitse ning toob õnne. Kaheksakand kannab endas palju tähendusi: päike, allikas, põhjanael, koidu- ehk õnnetäht, neli ilmakaart jne. Minu jaoks on kaheksakand justkui värav – Taevavärav, läbi mille minnes saame lennata kõrgemale ja näha elu laiemas plaanis.

 

Mäekristall

Mäekristall on selle planeedi kõige võimsam tervendaja! Ta puhastab elundeid blokeeringutest ning annab neile energiat. Kui hoida mäekristalli oma keha vastas, siis muutub biomagnetväli kaks korda tugevamaks. Mäekristalli kolm väga olulist märksõna on: energia võimendamine, programmeeritavus ja mälu. Mis tähendab, et mäekristalli saab väga efektiivselt kasutada mis iganes eesmärkide saavutamiseks, programmeerides selleks kristalli vastavalt. Kristall jätab selle meelde ning võimendab seda energiat. Mäekristall on suurepärane abiline ka vaimsel teel, sest ta tõstab meie energia kõige kõrgema võimaliku tasandini.

 

Kõrvarõngaste pikkus: 4,5 cm 

 

LumiDesigns ehted on alati pakitud kaunitesse ehtekarpidesse!

 

Saadaval on kaks paari kõrvarõngaid, mõlemad on näha viimasel fotol. Ostu tehes täpsustage palun, kas soovite vasakpoolset või parempoolset paari.

 

 

 


Tellimine

Hind: 27.00 EUR Müüdud
Ehte kaal: 5.6 gr
Materjal: poolvääriskivi mäekristall ja hõbe (925)