Liitu uudiskirjaga

Vali valuuta

Tagasi

Sõrmus "Ingel" - BRONEERITUD!!!

 

Inglid on Taevas,
Inglid on Maal…
Ajatud olevused, keda leida võib kõikjalt -
puulatvades sosistavas tuules,
universumi laias laotuses,
Sinu südames…

 

Larimar

Larimar on poolvääriskivi, mis avastati alles 1974.aastal ning seda leidub ainult Dominikaani Vabariigis (Kariibi meres). Esmakordselt leiti see poolvääriskivi 1916.aastal kuid kuna tol ajal ei teatud sellest kivist veel midagi, siis ei hakatud seda ka uurima ja nii lükkus avastamine edasi. Võttes arvesse kuivõrd kasulike omadustega on Larimar just praegusel üleminekuajal, siis pole ka imestada, et ta just nüüd inimkonnale kättesaadavaks on saanud. Tegemist on poolvääriskiviga, mis aitab inimkonnal liikuda egotsentrilisest teadvusest uude avatud teadvusesse. Ta on abiks neile, kes pidevalt kurdavad, et asjad pole nii nagu nad peaks olema ning näitab kuidas elada praeguses hetkes ja armastada seda, mis on praegusel hetkel. 
Larimari on nimetatud ka Atlantise kiviks kuna Edgar Cayce (“magav prohvet”) on viidanud, et osa Atlantisest leitakse Kariibidelt. Veel viitas ta, et ühelt nendest saartest leitakse imeliste raviomadustega sinine kivi. Paljud usuvad, et jutt käis larimarist ning seepärast nimetatakse teda ka Atlantise kiviks.
Larimar on armastust ja rahu kiirgav kristall. Ta vabastab stressi ning stressist põhjustatud haigusi. Larimar on vee-elemendi kivi kuid kuna ta on sündinud vulkaanilisest aktiivsusest, siis ühendab ta endas nii vee kui tule-elemendid. Ta rahustab emotsioone, viha ning hirme. Ta aitab kehal ja hingel kohanduda uute vibratsioonidega ning on abiks inglitega kontakteerumisel.
Larimar on kivi, mis on kontaktis taeva ja mere jumalanna energiatega ning seetõttu aitab ta naisel, kes seda kristalli kannab, saada ühendust oma kaasasündinud naiselikkusega. Ta on suurepärane kristall emadele raseduse ajal ning pärast rasedust, aidates hoida ära rasedusjärgset depressiooni ning olles abiks uue rolliga kohandumisel. Ta aitab nii meestel kui naistel saada kontakti oma naiseliku ning intuitiivse poolega.

 

Sõrmuse suurus: 17,5

 

LumiDesigns ehted on alati pakitud kaunitesse ehtekarpidesse!

 


Tellimine

Hind: 120.00 EUR Müüdud
Ehte kaal: 4,7 gr
Materjal: poolvääriskivi larimar ja hõbe (925)