Liitu uudiskirjaga

"Avatud Südamega"

Sõrmus 'Avatud Südamega'

Sõrmus "Avatud Südamega": roosa kvarts ja sterlinghõbe (925)

Sellel sõrmusel on mulle mingi imeline mõju, mida on raske sõnadesse panna. Ta aitab mul olla avatud südame ja meelega, aitab suhtuda ümbritsevasse armastavalt ja hoolivalt, ühesõnaga - aitab olla parem inimene. Kui nüüd mõelda, siis on see vist suurelt osalt tänu roosale kvartsile, sest kõik need omadused on ka roosa kvartsi energias. Jätsin kivi pesa tagant lahti kahel põhjusel - esiteks seepärast, et kivi ise on osaliselt läbipaistev ning nii paistab valgus temast läbi, teiseks puutub roosa kvarts niiviisi vastu nahka ning tema mõju on vahetum ja tugevam. 

 

Roosa kvarts

Roosa kvarts on südame ja tingimusteta armastuse kristall. See kristall õpetab armastama nii iseennast kui ka kõiki teisi. Roosa kvartsi eriliseks omaduseks on südamehaavade parandamine ja usalduse taastamine. Ta on väga rahustava toimega ning seda soovitatakse hüperaktiivsetele lastele ja beebidele, kes nutavad palju. Roosa kvarts vabastab pinget, stressi, viha ja hirmu. Kuna roosa kvarts on võimas armastuse kristall, siis talle reageerivad kõik tšakrad. Seda kristalli võib julgelt kinkida kõikidele, isegi võõrastele. Armastuse talismanina saadab roosa kvarts maailma kaastunnet ja mõistmist.
Roosa kvarts aitab üle saada kõikidest südamega seotud haigustest ning ka hingelistest traumadest. Samuti on ta kasulik vereringele, kopsudele ja neerudele.

 

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html