Liitu uudiskirjaga

Mobiiliripatsid

Mobiiliripatsid

Mobiiliripats ametüstiga: ametüst, must turmaliin ja sterlinghõbe (925)

Mobiiliripats tuliahhaadiga: tuliahhaat, must turmaliin ja sterlinghõbe (925)

Mobiiliripats tsitriiniga: tsitriin, ametüst, must turmaliin ja sterlinghõbe (925)

Nii must turmaliin kui ametüst neutraliseerivad mobiiltelefonide kiirgust. Lisaks on neil ka palju muid kasulikke omadusi, mille kohta saab rohkem lugeda siit:

 

Ametüst

Ametüst on transformatsiooni, vaimse kaitse ja puhastuse kivi. Seda kasutatakse halbadest harjumustest vabanemisel kuna tal on puhastav mõju ning ta aitab leida tasakaalu ning mõõdukust. Ametüst on abiks näiteks alkoholismist vabanemisel, samuti suitsetamisest, narkootikumidest, liigsöömisest jne vabanemisel. Samuti toetab ametüst reisimist ning tänu sellele on hea hoida teda autos, kus ta aitab jõuda reisijal ohutult sihtkohta. Ametüst kõrvaldab hirmud muutuste ees ja aitab suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ametüst lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha-ja raevupursetena väljendavad, sest ametüstil on rahustav ning tasakaalustav toime. Samuti leevendab ta kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega.
Kuna ametüst on tugeva puhastava toimega, siis kasutatakse teda geopaatilise stressi (nt. veesooned, elektriliinid jne.) ja negatiivsete keskkonnaenergiate blokeerimiseks.
Ametüst leevendab valu, peavalusid, vähendab turseid ja vigastusi. Ta tervendab kopse, hingamisteid, nahka ning seedekulglat.

 

Must turmaliin

Must turmaliin puhastab negatiivse energia ja muudab selle kasulikuks energiaks. See kristall pakub suurepärast kaitset mobiiltelefonide, elektromagneetiliste lainete, psüühiliste rünnakute ja igasuguste muude negatiivsete energiate vastu. Must turmaliin on eriti kasulik neile, kes kannatavad stressi all. Ta aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest nagu viha ja armukadedus.
Must turmaliin tugevdab immuunsüsteemi, puhastab keha mürkidest ja jääkainetest ning aitab leevendada valu.

 

Tuliahhaat

Tuliahhaati iseloomustavad järgmised märksõnad: loomingulisus, eneseväljendus, elujõud, seksuaalsus, tahe.
Tänu tuliahhaadi tugevale maa-ühendusele on ta suurepäraseks kaaslaseks neile, kes tahaksid põgeneda maistest muredest vaimsesse maailma. Ta aitab meil meeles hoida, et oleme tulnud siia Maa peale põhjusega ning annab meile elujõudu, et maapealsete raskustega toime tulla. Tuliahhaat süütab meis sisemised leegid – elujõu, loomingulisuse, seksuaalsuse ja tahte. Lisaks on tuliahhaat ka tugev kaitsekivi, ta kaitseb meid eelkõige pahatahtlikkuse eest, ehitades ümber keha kaitsekilbi, mis saadab kurjuse tagasi selle allika juurde. Tuliahhaat toob meile turvatunnet, kindlust ja hingerahu. Ta avab meie loomingulisuse kanalid, et inspiratsioon saaks voolata meisse ning meie kõikidesse kunstilistesse väljunditesse.
Kuna tuliahhaat mõjutab peamiselt esimest kolme tšakrat (juur-, sakraal- ja päikesepõimiku tšakra), siis on temast palju abi seede- ja seksuaalorganite tervendamisel. Lisaks tugevdab ta vereringet, närvisüsteemi ja silmi.

 

Tsitriin

Päike, soojus, küllus, õitseng – need on peamised tsitriini iseloomustavad märksõnad. Lisaks on tsitriin võimas puhastaja ning teda ennast pole vaja kunagi puhastada. Ta toob mõtteselgust ja suurendab loomingulisust. Tsitriin tuleb kasuks inimestele, kes oma töös kasutavad eelkõige käsi, nagu näiteks juveliirid, graveerijad, illusionistid jne. See kristall aitab elus saavutada maiseid eesmärke: head haridust, tasuvat töökohta, kasulikku äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Kuna tsitriin kannab endas päikese energiat, siis aitab ta üle saada depressioonist, kurbusest ja närvilisusest.
Tsitriin aitab üle saada väsimusest, tugevdab immuunsüsteemi, seedimist ja vereringet. Ta aitab kehast mürke väljutada, kehakaalu vähendada ning tselluliidist vabaneda.

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html