Liitu uudiskirjaga

"Naiselik Jõud"

Sõrmus 'Naiselik Jõud'

Sõrmus "Naiselik Jõud": granaat, tsitriin, karneool ja sterlinghõbe (925)

 

Granaat

Granaat on väga tugev energiat andev kristall. Ta pole nii tugevatoimeline kui rubiin ning on natuke pehmema mõjuga. Granaati peetakse ka naiseliku seksuaaljõu sümboliks, ta annab energiat suguorganitele ning stimuleerib kundaliinienergia kontrollitud tõusu.
Granaat on eriti sobiv aktiivsetele inimestele kuna aitab neil elada käesolevas hetkes, keskenduda järgmisele sammule ning saavutada lõppeesmärki. Granaati tuntakse ka eduka äri kristallina.
Eriti kasulik on granaat südamele, verele, vereringele ja kopsudele. Ta leevendab liigesepõletikke ja nahahaigusi. Samuti on ta abiks aneemiast paranemisel ning aitab taastada energiat ja elujõudu.

 

Tsitriin

Päike, soojus, küllus, õitseng – need on peamised tsitriini iseloomustavad märksõnad. Lisaks on tsitriin võimas puhastaja ning teda ennast pole vaja kunagi puhastada. Ta toob mõtteselgust ja suurendab loomingulisust. Tsitriin tuleb kasuks inimestele, kes oma töös kasutavad eelkõige käsi, nagu näiteks juveliirid, graveerijad, illusionistid jne. See kristall aitab elus saavutada maiseid eesmärke: head haridust, tasuvat töökohta, kasulikku äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Kuna tsitriin kannab endas päikese energiat, siis aitab ta üle saada depressioonist, kurbusest ja närvilisusest.
Tsitriin aitab üle saada väsimusest, tugevdab immuunsüsteemi, seedimist ja vereringet. Ta aitab kehast mürke väljutada, kehakaalu vähendada ning tselluliidist vabaneda.

 

Karneool

Karneool on kristall, mis toob elujõudu, loomingulisust, seksuaalsust ja enesekindlust. Lisaks toob ta optimismi, sallivust ja vastupidavust. Karneool on maandav kivi, mis toob teid hetkereaalsusesse. Ta toob edu äris ning aitab ideid ja plaane teostada ja annab füüsilist jõudu. Emotsionaalselt aitab ta vabaneda kadedusest, raevust ja pahameelest ning asendab need armastusega elu vastu.
Karneool leevendab vaevusi alakehas, suurendab viljakust, ravib reumat, artriiti, närvivalu ja depressiooni. Ta toob elujõudu ning parandab vitamiinide ja mineraalide omastamist organismis. Ta alandab kõrget vererõhku ning ergutab vereloomet.
 

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html