Liitu uudiskirjaga

"Kristall-koobas"

Kaelakee 'Kristall-koobas'

Kaelakee "Kristall-koobas": ahhaadi geoodi lõik ja hõbe (925) 

 

Geood

Geood on kivimi sees olev avaus, kuhu on tekkinud kristallitippude kogum. Geoodid hoiavad ja võimendavad enese sees olevat energiat. Nad aitavad näha terviklikku pilti ja seeläbi ise kujundada oma tulevikku. Geoodid (eriti ametüst-geoodid) on väga kasulikud abilised mediteerimisel, sest nad aitavad vaimselt kasvada. Ka süütundest ja sõltuvusest vabanemiseks saab neid edukalt kasutada.

 

Ahhaat

Ahhaat toob emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu, ta aitab harmoniseerida jin ja yang energiaid. Ahhaat mõjub rahustavalt ja pingeid maandavalt. Tegemist on kristalliga, mis töötab aeglaselt kuid toob suurt tugevust. Ahhaat on kaitsevõimega kivi, mis hoiab eemal negatiivse energia ning maalähedase kivina on ta toeks ka rasketes olukordades. Ahhaat suurendab enesekindlust, analüüsivõimet, keskendumist ja taju. Lisaks aitab ta üle saada negatiivsusest ja südamevalust . Ahhaat ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada.
Ahhaat aitab silmahaiguste ja nõrkade silmade korral. Ta ravitseb kopse, maksa, magu, aju (eriti kõnekeskust) ja seedimist. Ahhaat tugevdab veresooni ning ravib nahahädasid. Ta on väga sobiv kivi rasedatele, kuna tervendab emakat ja kaitseb tärkavat elu.
 

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html