Liitu uudiskirjaga

"Kastepiisad"

Ehtekomplekt 'Kastepiisad'

Ehtekomplekt "Kastepiisad": mäekristall ja hõbe (925)

 

Kui ärkad mõnel suvehommikul piisavalt vara, et minna paljajalu kastesele murule, siis on sul võimalus imetleda neid imelisi kristalseid piiskasid, mida loodus on öö jooksul vorminud. Öeldakse, et kastepiisad on igavese nooruse allikaks. Pole vaja muud teha kui silitada kastepiiskadega muru ning seejärel oma nägu - tulemus on parem kui ühegi kreemiga, mida inimene on loonud! Kastepiisad värskendavad nii keha kui hinge ja annavad mõnusa alguse terveks päevaks.

 

Mäekristall

Mäekristall on selle planeedi kõige võimsam tervendaja! Ta puhastab elundeid blokeeringutest ning annab neile energiat. Kui hoida mäekristalli oma keha vastas, siis muutub biomagnetväli kaks korda tugevamaks. Mäekristalli kolm väga olulist märksõna on: energia võimendamine, programmeeritavus ja mälu. Mis tähendab, et mäekristalli saab väga efektiivselt kasutada mis iganes eesmärkide saavutamiseks, programmeerides selleks kristalli vastavalt (näiteks kui soovime suitsetamisest vabaneda, siis programmeerime kristalli selliselt, et ta aitaks meil vabaneda sõltuvusest jne.). Kristall jätab selle meelde ning võimendab seda energiat. Mäekristall on suurepärane abiline ka vaimsel teel, sest ta tõstab meie energia kõige kõrgema võimaliku tasandini.
Mäekristalli saab kasutada iga haiguse puhul, sest ta tugevdab immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Ta on kasulik närvisüsteemile ning aitab juustel ja küüntel kasvada.
 

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html