Liitu uudiskirjaga

"OM"

sõrmus 'OM'

Sõrmus “OM” on valmistatud kahetipulisest Tiibeti mäekristallist, ametüstist ja hõbedast (925).

 

Jätsin ametüsti pesa tagant lahtise, et valgus, mis tuleb läbi Tiibeti mäekristalli, kumaks läbi ametüsti, lastes neil kahel kristallil koos toimida. Samuti tegin hõbedast kinnitusribasse rombikujulised aknad, mis lasevad valgusel läbi kristalli voolata.

 

OM

Vastavalt Veda tsivilisatsiooni iidsetele kroonikatele, nimetatakse OM-i elu hääleks. See on lõpmatuse vibratsioon, mis läbib kogu universumit andes elu ja olles kõige allikaks. OM on kõige algus, kestvus ja lõpp. Ta ühendab endas kõike elavat selle kõige sügavamal tasandil.
OM-i mantra laulmine annab jõudu kehale, vaigistab meelt ja toidab hinge. Seda peetakse kõige võimsamaks mantraks ning ta on kõikide mantrate algus ja tuum.

 

Tiibeti mäekristall

Tiibeti mäekristall on saanud oma nime leiukoha järgi. See konkreetne kristall on pärit ida-Tiibetist, Markami ümbruskonnast. Kuna need kristallid on pärit pühast paigast, siis saab nende kaudu ühendust pühade energiate ja iidsete kultuuride tarkusega. Tiibeti kristall kannab endas võimsat “OM” vibratsiooni. Need kristallid puhastavad ja avardavad aurat ning tõstavad keha vibratsioonitaset, et saaksime end häälestada ja vastu võtta kogu valgusspektrit. Hoides Tiibeti mäekristalli enda ligi, moodustub automaatselt meie ümber kaitsev kiht, mis hoiab meid negativsete energiate eest. 
Tiibetist leitud mäekristallid on tihti kahetipulised, mis annab neile omaduse kiirata ja vastu võtta energiat mõlemast otsast samaaegselt. Selline kristall ühendab vaimu ja mateeria.

 

Ametüst

Ametüst on transformatsiooni, vaimse kaitse ja puhastuse kivi. Seda kasutatakse halbadest harjumustest vabanemisel kuna tal on puhastav mõju ning ta aitab leida tasakaalu ning mõõdukust. Ametüst on abiks näiteks alkoholismist vabanemisel, samuti 
suitsetamisest, narkootikumidest, liigsöömisest jne vabanemisel. Samuti toetab ametüst reisimist ning tänu sellele on hea hoida teda autos, kus ta aitab jõuda reisijal ohutult sihtkohta. Ametüst kõrvaldab hirmud muutuste ees ja aitab suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ametüst lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha-ja raevupursetena väljendavad, sest ametüstil on rahustav ning tasakaalustav toime. Samuti leevendab ta kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega.
Kuna ametüst on tugeva puhastava toimega, siis kasutatakse teda geopaatilise stressi (nt. veesooned, elektriliinid jne.) ja negatiivsete keskkonnaenergiate blokeerimiseks.
Ametüst leevendab valu, peavalusid, vähendab turseid ja vigastusi. Ta tervendab kopse, hingamisteid, nahka ning seedekulglat.

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html