Liitu uudiskirjaga

"Ärkamise Aeg"

ehtekomplekt 'Ärkamise Aeg'

 

Ehtekomplekt "Ärkamise Aeg": tiigrisilm ja hõbe (925)

 

Igal hommikul ärkame uue energiaga, tervitades uut päeva. Igal kevadel ärkab maa talveunest, samuti ka taimed, loomad ning inimesed. Praegu oleme aga ka uue ajastu saabumist tervitamas, kus kogu inimkond ärkab.


Ja kuniks ma seisin seal
ma nägin rohkem kui oskan öelda
ja ma mõistsin rohkem kui ma nägin
kuna ma nägin pühal viisil
vaimusilmas asjade olemust
ja nende olemuste ühtset kuju, sest
nad peavad elama koos kui üks tervik

Must Hirv (Black Elk)
 

Tiigrisilm

Tiigrisilma iseloomustavad järgmised märksõnad: praktilisus, elujõud, loogika, loovus ja tasakaal. Tal on erakordne võime ületada duaalsusi. Tiigrisilm aitab leida tasakaalu maise ja vaimse, negatiivse ja positiivse, rõõmu ja kurvastuse vahel. Ta õpetab elama hinnanguid andmata ning näitab, et kõik on Jumala looming, kus pole ei head ega halba, õiget ega valet. Tasakaalu kivina ühendab ta endas ka maa ja taeva energiad aidates taevastel energiatel Maale ankurdada. Tegemist on kaitsekiviga, mida on juba ammustest aegadest kantud talismanina halbade energiate ja needuste vastu. Tiigrisilm on ka kuldse Kristuse energia kandja ning aitab saada kontakti Kristus-teadvusega ja seda ka igapäevaellu ankurdada.
Tiigrisilm tugevdab verd, silmi, kurku ja suguelundeid. Ta suurendab elujõudu ning seeläbi on abiks väsimuse ja depressiooni korral.
 

 

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html