Liitu uudiskirjaga

"Teekond"

Kaelakee 'Teekond': krüsopaas ja hõbe (925)

 

Kaelakee "Teekond": krüsopraas ja hõbe (925)

Elu on täis ringe – aastaringid, eluringid, kogemuste ringid… Kuid iga ringi lõpetame natuke kõrgemal kui alustasime. Moodustub kasvamise spiraal, mis liigub aina kõrgemale. See võimaldab meil olla natuke kogenum ja targem kui ringi alustades. See teekond on igavene, ilma alguse ja lõputa.

 

Krüsopraas

Krüsopraas on südame kivi. Ta annab füüsilisele südamele energeetilist tuge ning toetab ka südame emotsionaalset poolt. Krüsopraas aitab meil vastu võtta universaalset armastuse energiat ning tuletab meile meelde, et oleme osa jumalikust tervikust. Ta tuletab ka meelde meie sünnijärgset õigust küllusele, rõõmule ja tervisele. Krüsopraas aitab üle saada lahkuminekutest tulenevast kibestumisest ja pettumusest ning valmistab südant ette uuteks suheteks. Ta on rahustava toimega ning avab meid uutele olukordadele. Veel on tal kasvamise ja lootuse energia. Ta toob lootust ja valgust ka kõige suuremasse pimedusse.
Krüsopraas on nooruse-kristall, ta hoiab hinge ja keha noore ning energilisena. Tal on organismi üldtugevdav mõju ning aitab taastuda haigustest. Ta on abiks silmaprobleemide, naha- ja suguhaiguste puhul. Krüsopraas aitab terveneda ka südamel ja kilpnäärmel. Ta vähendab stressi ning toob rahuliku une.

 

 

Varasemaid töid saab näha aadressil www.myhandmadejewellery.com/est.html