Liitu uudiskirjaga

"Südame Naeratus"

Ehtekomplekt 'Südame Naeratus': roosa kvarts ja hõbe (925)

 

Ehtekomplekt "Südame Naeratus": roosa kvarts ja hõbe

 

Elus on liiga palju häid asju ning tundeid, mille kogemist me endale ei luba vaid ootame seda "õiget aega". Kas tead, et ainus õige aeg on TÄNANE PÄEV! Luba endal just täna olla õnnelik, just täna pane selga oma kauneim kleit ja need ehted siin ning tunne end paremini kui iialgi varem! Armasta ennast nagu ei kunagi varem ning vaata kuidas su süda naeratab sulle.

 

Eilne päev on minevik
Homne päev on müsteerium
Tänane päev on kingitus
(Babatunde Olatunji)

 

Roosa kvarts

Roosa kvarts on südame ja tingimusteta armastuse kristall. See kristall õpetab armastama nii iseennast kui ka kõiki teisi. Roosa kvartsi eriliseks omaduseks on südamehaavade parandamine ja usalduse taastamine. Ta on väga rahustava toimega ning seda soovitatakse hüperaktiivsetele lastele ja beebidele, kes nutavad palju. Roosa kvarts vabastab pinget, stressi, viha ja hirmu. Kuna roosa kvarts on võimas armastuse kristall, siis talle reageerivad kõik tšakrad. Seda kristalli võib julgelt kinkida kõikidele, isegi võõrastele. Armastuse talismanina saadab roosa kvarts maailma kaastunnet ja mõistmist.
Roosa kvarts aitab üle saada kõikidest südamega seotud haigustest ning ka hingelistest traumadest. Samuti on ta kasulik vereringele, kopsudele ja neerudele.