Liitu uudiskirjaga

"Suvine Vihm"

Ehtekomplekt 'Suvine Vihm' - poolvääriskivid sinine šveitsi topaas, sinine kaltsedon, kuukivi ja hõb

 

Ehtekomplekt "Suvine Vihm": poolvääriskivid sinine šveitsi topaas, sinine kaltsedon, kuukivi ja hõbe (925)

 

Soe suvine vihm peale palavat suvepäeva teeb õhu mõnusalt värskeks ja paitab hinge. Oled Sa proovinud suvevihmas tantsida? Tantsida nii, et unustad aja ja iseenda...

 

Sinine kaltsedon

Sinine kaltsedon on sügavalt rahustava toimega, ta lahustab viha, depressiooni, hirmu ja paanikat. See kristall aitab üle saada muretsemisest, kuna ta keskendub pigem hetkeseisundile, mitte aga kujuteldavasse tulevikku. Ta toob kergust ja optimismi. Sinine kaltsedon annab kõnepidajatele esinemis-julgust, muudab kõne ladusamaks ja arusaadavamaks. Samuti on ta abiks lauljatele ning teistele kes häälega töötavad, kuna ta tugevdab kõneaparaati ning aitab vältida selle ülekoormamist. Sinine kaltsedon on ka loomingu kivi, ta avab meele uutele ideedele ja inspiratsioonile.
Sinine kaltsedon leevendab põletikke ning peatab verejooksu. Ta on ideaalne kristall kurguprobleemide ja -põletike raviks. Lisaks alandab ta vererõhku, kehatemperatuuri ning toetab kopsude tervenemist.

 

Sinine topaas

Topaas on olnud väga hinnatud poolvääriskivi läbi aegade. Vanasti usuti, et topaas tugevdab mentaalseid võimeid ning hoiab ära hullumeelsuse tekke. Samuti kasutati seda silmanägemise parandamiseks ning usuti, et see kristall aitab võita kuningate ja muude võimulolijate soosingut. Sinine topaas on tõe, tarkuse, rahu, külluse ja rikkuse kristall. Ta aitab väljendada tõeselt oma tundeid ning mõtteid. Kui on tarvis kõnet pidada, siis sinine topaas aitab jääda rahulikuks neil, kes selle ees hirmu tunnevad. Sinine topaas avab sujuvalt kurgu- ja kolmanda silma tšakrad ning seeläbi aitab väljendada end selgelt.
Sinine topaas on abiks haige kurgu ja migreeni ravimisel. Samuti kasutatakse teda silmanägemise parandamiseks ning ta tugevdab närve ja seedimist.

 

Kuukivi

Indias on kuukivi alati peetud armastajate kiviks ja seepärast on see alati olnud hinnatud kink abiellujatele. Kuukivi pidavat tooma abielusse harmooniat. Euroopas aga usuti, et kuukivi lepitab võõrdunud armastajad.
Kuukivi märksõnadeks on müstika, intuitsioon, läbinägelikkus ja eneseavastamine. Kuukivi on alati peetud naiseliku energia kandjaks, meestel aitab ta aktiveerida paremat ajupoolkera ja avastada oma naiselikku poolt ning seeläbi saada terviklikuks. Juba sajandeid on kuukivi kasutatud Kuu energiatega kontakti saamiseks. Kuu rütmid mängivad olulist rolli kõikide Maa elanike jaoks ning kuukivi aitab meil mõista elu tsüklilisust ja selle olulisust. Iga tsükliga, mis me läbime, kasvavad meie tarkus, arusaamad ja teadmised. Tänu kuukivile kasvavad meie psüühilised võimed ning areneb intuitsioon. Lisaks on kuukivil rahustav mõju, ta vabastab viha ning aitab näha probleemide taga olevat põhjust.
Kuukivi parandab unetust ja seedimist, korrastab menstruatsioonitsüklit ning on abiks rasestumisel. See on suurepärane kivi sünnituse ja imetamise ajaks.