Liitu uudiskirjaga

"Veenuse Sünd"

Ehtekomplekt 'Veenuse Sünd': ahaadigeoodi lõik, mageveepärlid ja hõbe (925)

 

Ehtekomplekt "Veenuse Sünd": ahaadigeoodi lõik, mageveepärlid ja hõbe (925)

 

Selle ehtekomplekti pealkiri on inspireeritud Itaalia maalikunstniku Sandro Botticelli maalist nimega “Veenuse sünd”. See maal kujutab Armastuse jumalanna Veenuse sündi merevahust, kus ta merekarbil kaldale kantakse.
Selles ehtekomplektis sümboliseerib Veenust kristallipesas olev pärl. Kristallid pärli ümber on justkui merevaht. Pärlid kannavad endas naiselikkuse energiat, kaastunnet ja tarkust. Iga naise südamekarbis on imeilus pärl, mis õpetab meid olema Naine, seda eelkõige südames. Kui oleme selle pärli endas avastanud, siis saame sündida uuesti Naisena ja vaadata maailma läbi Armastuse silmade.

 

Ahhaat

Ahhaat toob emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu, ta aitab harmoniseerida jin ja yang energiaid. Ahhaat mõjub rahustavalt ja pingeid maandavalt. Tegemist on kristalliga, mis töötab aeglaselt kuid toob suurt tugevust. Ahhaat on kaitsevõimega kivi, mis hoiab eemal negatiivse energia ning maalähedase kivina on ta toeks ka rasketes olukordades. Ahhaat suurendab enesekindlust, analüüsivõimet, keskendumist ja taju. Lisaks aitab ta üle saada negatiivsusest ja südamevalust. Ahhaat ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada.

 

Geood

Geood on kivimi sees olev avaus, kuhu on tekkinud kristallitippude kogum. Geoodid hoiavad ja võimendavad enese sees olevat energiat. Nad aitavad näha terviklikku pilti ja seeläbi ise kujundada oma tulevikku. Geoodid on väga kasulikud abilised mediteerimisel, sest nad aitavad vaimselt kasvada. Ka süütundest ja sõltuvusest vabanemiseks saab neid edukalt kasutada.

 

Pärlid

Pärlitest ehted on olnud hinnatud läbi aegade. Pärlitest on tehtud enamus pruutide ehetest kuna nad sümboliseerivad truudust, süütust ja puhtust. Kuna pärl kasvab elusorganismi sees ning ta sünnib läbi suurte kannatuste, siis arvatakse, et ta suudab mõista suurt kurbust ja valu. Pärl sümboliseerib hinge küpsemist, tarkust ja valgustumist. Ümmargune pärl on abiks keskendumisel ning ta aitab saavutada ühtsust oma tunnetega. Pärlid on ka naiselikkuse ja aususe sümboliks, nad aitavad tunda end väärikana.
Valged pärlid sümboliseerivad süütust ja usku.