Liitu uudiskirjaga

"Kotka Lend"

kaelakee 'Kotka Lend'

Kaelakee "Kotka Lend": lapis lazuli ehk lasuriit ja hõbe (925)

tegemist on kahepoolse kaelakeega, seda saab kanda mõlemat pidi.

 

Olgu sul Kotka tiibade tugevus
Usk ja Julgus
Et lennata uutesse kõrgustesse
Ja Universumi tarkus
Mis kannab sind sinna


Kotkas lendab kõrgemale kui ükski teine lind ning suudab jahtida oma saaki mitme kilomeetri kõrguselt temalt kordagi oma silmi pööramata. Kotka tarkus, julgus ja osavus on põhjuseks, miks paljud kultuurid kotkast austavad. Kotkast on läbi aegade peetud Jumala sõnumi toojaks. Tal on võime näha asju laiemalt ning olla Jumalale lähemal. Temas on nii Maa kui Taeva tarkus – Maa on tema keha toitjaks ning Taevas hinge toitjaks.

 

Lapis lazuli

Lapis lazuli on kuninglikkuse ja vaimsuse kivi. Ta aitab välja tuua meis igaühes peituva kuninga või kuninganna. Lapis lazuli aitab kaasa ka vaimsele arengule, ta vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Lapis lazuli annab jõu unistuste täitumiseks. Samuti aitab ta tuua meelerahu, ausust, õiglust ja kaastunnet. Lapis lazuli on kristall, mis toob tõe esile ning aitab vastu võtta seda, mida see tõde õpetab.

Lapis lazuli aitab allasurutud vihast põhjustatud kurguvaevuste puhul, alandab palavikku ja vaigistab krampe ning valu. Ta vähendab turseid ja nahalööbeid ning on hea vererõhu alandaja.