Liitu uudiskirjaga

"Puu"

kaelakee 'Puu' - koroit opaal ja hõbe (925)

Kaelakee "Puu" - koroit opaal ja hõbe (925)

 

Kui ma väike olin, siis oli mul üks lemmik puu – hiigelsuur tamm. Alati kui temast mööda jalutasime, siis kallistasin teda. Käed ei ulatunud isegi poole peale, see polnudki oluline, mulle meeldis seal olla. See tamm kiirgas endast justkui rahu. Ja mõnikord tundus, justkui sosistaks ta mulle.
Selle kaelakee ühel poolel on väga omanäoline koroit opaal, milles oleks justkui puu eluringid sisse joonistatud. Teisele poole saagisin hõbedast puu kujutise. Kandku see kaelakee endas puude väge ja andku ta meile tarkust puude sosinatest aru saada.

Seda kaelakeed saab kanda kahte pidi!
 

Koroit opaal

Koroit opaal on pärit Austraaliast, kus pruuni rauakivisse tekivad opaali sooned. Tegemist on väga kauni poolvääriskiviga ja iga kivi on nagu meistriteos! Koroit opaal on väga vaimne kivi, ta puhastab tšakraid blokeeringutest ning aitab valgust aurasse tuua. Ta aitab meenutada eelmisi elusid ning loob kontakti inglitega ja vaimsete õpetajatega. Ta on abiks ka inimestevaheliste suhtlemisprobleemide puhul. Koroit opaal on truuduse ja stabiilsuse kivi – eriti kasulik neile , kel on probleeme ühes kohas püsimisega!
Koroit opaal parandab silmanägemist ja toob välja sisemise ilu.