Liitu uudiskirjaga

"Mustlane"

Kõrvarõngad 'Mustlane'

Kõrvarõngad "Mustlane": granaat, must turmaliin, türkiis, tuliahhaat ja sterlinghõbe (925)

 

Granaat

Granaat on väga tugev energiat andev kristall. Ta pole nii tugevatoimeline kui rubiin ning on natuke pehmema mõjuga. Granaati peetakse ka naiseliku seksuaaljõu sümboliks, ta annab energiat suguorganitele ning stimuleerib kundaliinienergia kontrollitud tõusu.
Granaat on eriti sobiv aktiivsetele inimestele kuna aitab neil elada käesolevas hetkes, keskenduda järgmisele sammule ning saavutada lõppeesmärki. Granaati tuntakse ka eduka äri kristallina.
Eriti kasulik on granaat südamele, verele, vereringele ja kopsudele. Ta leevendab liigesepõletikke ja nahahaigusi. Samuti on ta abiks aneemiast paranemisel ning aitab taastada energiat ja elujõudu.

 

Must turmaliin

Must turmaliin puhastab negatiivse energia ja muudab selle kasulikuks energiaks. See kristall pakub suurepärast kaitset mobiiltelefonide, elektromagneetiliste lainete, psüühiliste rünnakute ja igasuguste muude negatiivsete energiate vastu. Must turmaliin on eriti kasulik neile, kes kannatavad stressi all. Ta aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest nagu viha ja armukadedus.
Must turmaliin tugevdab immuunsüsteemi, puhastab keha mürkidest ja jääkainetest ning aitab leevendada valu.

 

Türkiis

Türkiis on kristall, mis aitab leida terviklikkust ja tõde. Ta ühendab maa ja taeva, mees- ja naispooled. Türkiisil on ka rahustavad omadused, ta vähendab stressi ning toob rõõmsameelsust. See kristall õpetab kaastunde ja andestamise tarkust, sealhulgas ka enesele andestamist ning eneseaustust. Ta on abiks kasututest süütunnetest vabanemisel. Türkiis tuletab meile meelde, et kõik kogemused on meile vajalikud, ka eksimused on kõigest kogemused, mis aitavad meil õppida ning edasi minna. Selleks, et saavutada terviklikkust on meil vaja aktsepeerida elu kõiki külgi ning kogemusi.
Türkiis annab elujõudu, vähendab depressiooni ning tugevdab immuunsüsteemi. Ta suurendab vere hapnikusisaldust ja aitab organismil toitaineid omastada. Ta vaigistab valu, vähendab põletikke, tugevdab südant ja silmi.

 

Tuliahhaat

Tuliahhaati iseloomustavad järgmised märksõnad: loomingulisus, eneseväljendus, elujõud, seksuaalsus, tahe.
Tänu tuliahhaadi tugevale maa-ühendusele on ta suurepäraseks kaaslaseks neile, kes tahaksid põgeneda maistest muredest vaimsesse maailma. Ta aitab meil meeles hoida, et oleme tulnud siia Maa peale põhjusega ning annab meile elujõudu, et maapealsete raskustega toime tulla. Tuliahhaat süütab meis sisemised leegid – elujõu, loomingulisuse, seksuaalsuse ja tahte. Lisaks on tuliahhaat ka tugev kaitsekivi, ta kaitseb meid eelkõige pahatahtlikkuse eest, ehitades ümber keha kaitsekilbi, mis saadab kurjuse tagasi selle allika juurde. Tuliahhaat toob meile turvatunnet, kindlust ja hingerahu. Ta avab meie loomingulisuse kanalid, et inspiratsioon saaks voolata meisse ning meie kõikidesse kunstilistesse väljunditesse.
Kuna tuliahhaat mõjutab peamiselt esimest kolme tšakrat (juur-, sakraal- ja päikesepõimiku tšakra), siis on temast palju abi seede- ja seksuaalorganite tervendamisel. Lisaks tugevdab ta vereringet, närvisüsteemi ja silmi.