Liitu uudiskirjaga

"Kariibi Mere Unistus"

Kõrvarõngad 'Kariibi Mere Unistus'

 

Kõrvarõngad "Kariibi Mere Unistus": sinine kaltsedon, mageveepärlid ja hõbe (925)

 

 

Sinine kaltsedon

Sinine kaltsedon on sügavalt rahustava toimega, ta lahustab viha, depressiooni, hirmu ja paanikat. See kristall aitab üle saada muretsemisest, kuna ta keskendub pigem hetkeseisundile, mitte aga kujuteldavasse tulevikku. Ta toob kergust ja optimismi. Sinine kaltsedon annab kõnepidajatele esinemis-julgust, muudab kõne ladusamaks ja arusaadavamaks. Samuti on ta abiks lauljatele ning teistele kes häälega töötavad, kuna ta tugevdab kõneaparaati ning aitab vältida selle ülekoormamist. Sinine kaltsedon on ka loomingu kivi, ta avab meele uutele ideedele ja inspiratsioonile.
Sinine kaltsedon leevendab põletikke ning peatab verejooksu. Ta on ideaalne kristall kurguprobleemide ja -põletike raviks. Lisaks alandab ta vererõhku, kehatemperatuuri ning toetab kopsude tervenemist.

 

Pärlid

Pärlitest ehted on olnud hinnatud läbi aegade. Pärlitest on tehtud enamus pruutide ehetest kuna nad sümboliseerivad truudust, süütust ja puhtust. Kuna pärl kasvab elusorganismi sees ning ta sünnib läbi suurte kannatuste, siis arvatakse, et ta suudab mõista suurt kurbust ja valu. Pärl sümboliseerib hinge küpsemist, tarkust ja valgustumist. Ümmargune pärl on abiks keskendumisel ning ta aitab saavutada ühtsust oma tunnetega. Pärlid on ka naiselikkuse ja aususe sümboliks, nad aitavad tunda end väärikana.
Valged pärlid sümboliseerivad süütust ja usku