Liitu uudiskirjaga

"Kaheksakand" mäekristalliga

Kõrvarõngad 'Kaheksakand' mäekristalliga

 

Kõrvarõngad "Kaheksakand": hõbe (925) ja mäekristall

 

Kaheksakand ehk viru värav ehk muhu mänd jne. Heal lapsel mitu nime. Minule on kaheksakand tuttav eelkõige vanaema kootud sokkidelt ja kampsunitelt. Kuidagi mõnus ja soe ja eestlaslik. Kuid oma üllatuseks sain teada, et seda sümbolit kasutasid juba sumerid. See on iidne kaitsesümbol, mis kaitseb meid kurja eest ning toob õnne. Kaheksakand sümboliseerib veel päikest, allikat, põhjanaela, koidu- ehk õnnetähte, nelja ilmakaart ja kindlasti on tal veel palju tõlgendusi. Eks igaüks leiab sellest sümbolist endale just selle, mida tal parajasti vaja aga peab ütlema, et tegemist on väga suure väega sümboliga. Kaheksakanda on veel nimetatud kaheksatipuliseks täheks. Number kaheksa pikalipanduna on lõpmatuse märk – igavikulisus, lõpmatus. Hiinas tähistabki number kaheksa universumi terviklikkust ja kõikehõlmavust. Minu jaoks on kaheksakand justkui värav – taevavärav, läbi mille minnes saame lennata kõrgemale ja näha elu laiemas plaanis.


Mäekristall

Mäekristall on selle planeedi kõige võimsam tervendaja! Ta puhastab elundeid blokeeringutest ning annab neile energiat. Kui hoida mäekristalli oma keha vastas, siis muutub biomagnetväli kaks korda tugevamaks. Mäekristalli kolm väga olulist märksõna on: energia võimendamine, programmeeritavus ja mälu. Mis tähendab, et mäekristalli saab väga efektiivselt kasutada mis iganes eesmärkide saavutamiseks, programmeerides selleks kristalli vastavalt (näiteks kui soovime suitsetamisest vabaneda, siis programmeerime kristalli selliselt, et ta aitaks meil vabaneda sõltuvusest jne.). Kristall jätab selle meelde ning võimendab seda energiat. Mäekristall on suurepärane abiline ka vaimsel teel, sest ta tõstab meie energia kõige kõrgema võimaliku tasandini.
Mäekristalli saab kasutada iga haiguse puhul, sest ta tugevdab immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Ta on kasulik närvisüsteemile ning aitab juustel ja küüntel kasvada.


Hõbe

Hõbe kannab endas Jumalanna energiat. Teda iseloomustavad märksõnad on veel – Kuu, öö, saladuslikkus, müstika, naiselikkus. On öeldud, et hõbe on hinge peegliks. Ta võimaldab minna sügavale endasse ning avastada enda sügavaimaid aardeid. Ta juhib väga hästi energiat ning tänu sellele sobib ta väga hästi enamuse poolvääriskividega.
Hõbedal on väga tugevad antibakteriaalsed omadused ning seetõttu on ta suureks abiliseks immuunsüsteemile, et võidelda viiruste ja põletike vastu. Hõbe aitab ka organismil vabaneda liigsest kuumusest. Ta on suureks abiks neile naistele, kel on hormonaalsed häired.