Liitu uudiskirjaga

“Sügaval Sisemuses”

kõrvarõngad 'Sügaval Sisemuses' - kuukivi, mäekristall ja hõbe (925)

Kõrvarõngad "Sügaval Sisemuses" - kuukivi, mäekristall ja hõbe (925)

 

Väline maailm on vaid peegeldus meie sisemaailmast. Keskendudes kõigele positiivsele meis endis, loome seda ka enda ellu. Märka kõike positiivset ka teistes enda ümber. Sügaval sisemuses on kõik inimesed siin maailmas armastavad ja head, mõned on lihtsalt väga hästi maskeerunud. Armasta, naerata, tantsi ja rõõmusta! Ning peagi on ka kogu sind ümbritsev maailm sama kaunis ja õnnelik kui sa ise!

 

Kuukivi

Indias on kuukivi alati peetud armastajate kiviks ja seepärast on see alati olnud hinnatud kink abiellujatele. Kuukivi pidavat tooma abielusse harmooniat. Euroopas aga usuti, et kuukivi lepitab võõrdunud armastajad.
Kuukivi märksõnadeks on müstika, intuitsioon, läbinägelikkus ja eneseavastamine. Kuukivi on alati peetud naiseliku energia kandjaks, meestel aitab ta aktiveerida paremat ajupoolkera ja avastada oma naiselikku poolt ning seeläbi saada terviklikuks. See kristall on ideaalseks abiliseks liiga mehelikele meestele ning ka agressiivsetele naistele. Juba sajandeid on kuukivi kasutatud Kuu energiatega kontakti saamiseks. Kuu rütmid mängivad olulist rolli kõikide Maa elanike jaoks ning kuukivi aitab meil mõista elu tsüklilisust ja selle olulisust. Iga tsükliga, mis me läbime, kasvavad meie tarkus, arusaamad ja teadmised. Tänu kuukivile kasvavad meie psüühilised võimed ning areneb intuitsioon. Lisaks on kuukivil rahustav mõju, ta vabastab viha ning aitab näha probleemide taga olevat põhjust.
Kuukivi parandab unetust ja seedimist, korrastab menstruatsioonitsüklit ning on abiks rasestumisel. See on suurepärane kivi sünnituse ja imetamise ajaks.

 

Mäekristall

Mäekristall on selle planeedi kõige võimsam tervendaja! Ta puhastab elundeid blokeeringutest ning annab neile energiat. Kui hoida mäekristalli oma keha vastas, siis muutub biomagnetväli kaks korda tugevamaks. Mäekristalli kolm väga olulist märksõna on: energia võimendamine, programmeeritavus ja mälu. Mis tähendab, et mäekristalli saab väga efektiivselt kasutada mis iganes eesmärkide saavutamiseks, programmeerides selleks kristalli vastavalt (näiteks kui soovime suitsetamisest vabaneda, siis programmeerime kristalli selliselt, et ta aitaks meil vabaneda sõltuvusest jne.). Kristall jätab selle meelde ning võimendab seda energiat. Mäekristall on suurepärane abiline ka vaimsel teel, sest ta tõstab meie energia kõige kõrgema võimaliku tasandini.
Mäekristalli saab kasutada iga haiguse puhul, sest ta tugevdab immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Ta on kasulik närvisüsteemile ning aitab juustel ja küüntel kasvada.