Liitu uudiskirjaga

"Kirg"

kõrvarõngad 'Kirg' - punane korall ja granaat

 

Kõrvarõngad "Kirg" - punane korall ja granaat

 

Punane korall

Kivistunud punane korall on olnud kasutuses juba iidsetest aegadest. Talle on antud palju nimesid, näiteks “naiste kristall”, “kire kristall” ning indiaanlased andsid talle nimeks “Maaema veri”. Tegemist on kristalliga, mis annab elujõudu ja tugevdab verd. Kuna korall on kasvanud ookeanis ning ta on pidanud toime tulema paljude tormidega, siis aitab ta toime tulla ka meie sees olevate tormidega. Tal on viha ja depressiooni lahustav toime. Kuna tegemist on punase kristalliga, siis aitab ta puhastada ja aktiveerida juurtšakrat.
Punane korall toetab vereringet, samuti annab ta jõudu neerudele, põiele, luudele ja naissuguelunditele.
 

Granaat

Granaat on väga tugev energiat andev kristall. Ta pole nii tugevatoimeline kui rubiin ning on natuke pehmema mõjuga. Granaati peetakse ka naiseliku seksuaaljõu sümboliks, ta annab energiat suguorganitele ning stimuleerib kundaliinienergia kontrollitud tõusu.
Granaat on eriti sobiv aktiivsetele inimestele kuna aitab neil elada käesolevas hetkes, keskenduda järgmisele sammule ning saavutada lõppeesmärki. Granaati tuntakse ka eduka äri kristallina.
Eriti kasulik on granaat südamele, verele, vereringele ja kopsudele. Ta leevendab liigesepõletikke ja nahahaigusi. Samuti on ta abiks aneemiast paranemisel ning aitab taastada energiat ja elujõudu.