Liitu uudiskirjaga

"Kuldne Vihm"

Kõrvarõngad 'Kuldne Vihm': rutiilkvarts, tsitriin ja kullaga täidetud metall (14K/20)

Kõrvarõngad "Kuldne Vihm": rutiilkvarts, tsitriin ja kullaga täidetud metall (14K/20)

 

Rutiilkvarts

Rutiilkvarts ehk inglijuuksed on suurepärane valgusekandja, mis valgustab hinge ning soodustab vaimset kasvu. Ta toob valguse rakutasandile ning talletab selle seal. Tegemist on võimsa mineraalide kooslusega, mis lausa säriseb energiast! Ta tugevdab intuitsiooni ning tema abil saab aimu kas teiste kavatsused on head või halvad. Lisaks aitab rutiilkvarts olla fokusseeritud ning hoiab pea selge, et saaksime ideed ja plaanid ellu viia. Rutiilkvartsi võib leida erinevates värvides, alates punastest ja lõpetades kuldsete “nõeltega”. Rutiile võib olla nii mäekristallis kui suitsukvartsis. Suitsukvarts on mahedama mõjuga kui mäekristall, sest tal on maandav mõju. Punased ja pruunid “nõelad” aitavad kehasse tuua kõrgemaid vibratsioone ning eemaldavad blokeeringuid tervise ja külluse teelt. Oranžid ja kuldsed “nõelad” aktiveerivad loomingulised energiad ja võime saada jumalikku inspiratsiooni. Hõbedased “nõelad” suurendavad intuitiivseid võimeid. Rutiilkvarts aitab eemaldada blokeeringuid eeterlikul tasandil enne kui nad ilmutavad end füüsiliselt.
Rutiilkvarts aitab ära hoida kiilaspäisust ning soodustab juuksekasvu. Samuti on ta abiks haavade ravimisel, stimuleerides rakkude kasvu ning uuenemist. Rutiilkvarts ravib veel hingamisteid, bronhiiti ja kilpnäärmehaigusi.


Tsitriin

Päike, soojus, küllus, õitseng – need on peamised tsitriini iseloomustavad märksõnad. Lisaks on tsitriin võimas puhastaja ning teda ennast pole vaja kunagi puhastada. Ta toob mõtteselgust ja suurendab loomingulisust. Tsitriin tuleb kasuks inimestele, kes oma töös kasutavad eelkõige käsi, nagu näiteks juveliirid, graveerijad, illusionistid jne. See kristall aitab elus saavutada maiseid eesmärke: head haridust, tasuvat töökohta, kasulikku äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Kuna tsitriin kannab endas päikese energiat, siis aitab ta üle saada depressioonist, kurbusest ja närvilisusest.
Tsitriin aitab üle saada väsimusest, tugevdab immuunsüsteemi, seedimist ja vereringet. Ta aitab kehast mürke väljutada, kehakaalu vähendada ning tselluliidist vabaneda.
 

 Mida tähendab kullaga täidetud? Vaata SIIT!