Liitu uudiskirjaga

"Looduse Lähedus"

Sõrmus 'Looduse Lähedus'

Sõrmus "Looduse Lähedus": türkiis ja sterlinghõbe (925)

Tänapäeva kiires maailmas unustame tihti, et oleme osa loodusest. Eraldudes loodusest eraldume ka iseendast. Kuid olles metsas, rannal või mägedes, tunned, kuidas meelerahu tagasi tuleb ning aeg justkui peatuks. Iga kord, kui vaatan seda sõrmust, tuleb mulle meelde, kuidas puukoor tundub käe all kui paitan puud, kuidas lõhnab mets, kuidas lehed sahisevad tuule käes…

 

Türkiis

Türkiis on kristall, mis aitab leida terviklikkust ja tõde. Ta ühendab maa ja taeva, mees- ja naispooled. Türkiisil on ka rahustavad omadused, ta vähendab stressi ning toob rõõmsameelsust. See kristall õpetab kaastunde ja andestamise tarkust, sealhulgas ka enesele andestamist ning eneseaustust. Ta on abiks kasututest süütunnetest vabanemisel. Türkiis tuletab meile meelde, et kõik kogemused on meile vajalikud, ka eksimused on kõigest kogemused, mis aitavad meil õppida ning edasi minna. Selleks, et saavutada terviklikkust on meil vaja aktsepeerida elu kõiki külgi ning kogemusi.
Türkiis annab elujõudu, vähendab depressiooni ning tugevdab immuunsüsteemi. Ta suurendab vere hapnikusisaldust ja aitab organismil toitaineid omastada. Ta vaigistab valu, vähendab põletikke, tugevdab südant ja silmi.