Liitu uudiskirjaga

"Lootus Rikas"

Sõrmus 'Lootus Rikas' - labradoriit ja hõbe (925)

 

Sõrmus "Lootus Rikas" - labradoriit ja hõbe (925)

 

Labradoriit

Eskimo legendi kohaselt leidis üks jalutav eskimo sõdalane Labradori (Kanadas) rannikult kivid, kuhu olid virmalised vangi jäänud. Tal õnnestus vabastada enamus valgusest oma võimsa odalöögiga. Osa virmalisi jäi siiski kividesse kinni ja seda värvidemängu näemegi labradori kristallides.
Labradoriit on väga müstiline kristall, ta äratab oma kandjas maagilisi võimeid. See poolvääriskivi moodustab aurasse kaitsekilbi, mis kaitseb ja tugevdab meis olevaid energiaid ning hoiab meist eemale “sissetungijad”. See kristall toimib ka väravana erinevate maailmade vahel - tegemist on suurepärase tööriistaga neile, kes töötavad vaimse maailmaga. Kandes labradoriiti kaelakeena, aitab ta hoida meid pidevalt teadlikuna erinevatest reaalsustest. Kandes teda sõrmes, aitab ta saata ja vastu võtta maagilisi impulsse. Kõrvarõngastena kandes aitab ta vastu võtta sõnumeid vaimsest maailmast. Labradoriit toob leevendust ärevushäiretele, depressioonile ja lootusetusele asendades need entusiasmi, enesekindluse ja inspiratsiooniga.
Labradoriit parandab silma- ja ajuhäireid, reguleerib ainevahetust ning alandab vererõhku. Veel on temast abi külmetuse, reuma ja podagra puhul. Kuid mis kõige tähtsam, ta näitab ära haiguse põhjuseks oleva mõttemustri.