Liitu uudiskirjaga

Sõrmus naturaalse päikesekiviga

Sõrmus: naturaalne päikesekivi ja hõbe (925)

 

Sõrmus, mille tegemisel kasutasin naturaalset päikesekivi ja hõbedat (925)

 

Päikesekivi

Päikesekivi on kristall, mis toob elurõõmu, soojust, vabadust, küllust, elujõudu ja valgust meie ellu. Ta aktiveerib teist ja kolmandat tšakrat, väestades seeläbi meie loome-, tahte- ja seksuaalenergiat. Päikesekivi on ainus kristall, mis kannab endas kõige ehedamat Päikese energiat. Ta sulatab meis väärtusetusetunde ning laseb meil särada just sellena, kes me oleme.
Kandes päikesekivi sõrmusena vasakus käes, aitab ta meil vastu võtta kõike seda mida vajame ja soovime. Kandes päikesekiviga sõrmust paremas käes, aitab ta jagada ja kanaldada tervendavat energiat teistele. Kandes päikesekiviga kaelakeed südame kohal, joondab ta südametarkuse mõistuse ja inspiratsiooniga. See on ka suurepärane kivi nendele, kes on juhtivatel kohtadel, sest ta aitab neil leida sisemist jõudu ja enese-distsipliini, et edasi liikuda. Samuti on päikesekivi abiks ärikohtumistel, kus ta aitab aru saada, kellel on ausad kavatsused ja kellel mitte.
Päikesekivi toob rõõmu ja mõjub antidepressandina isegi kõige suuremale pessimistile. Ta aitab näha maailma optimistlikumalt ning lülitab meis sisse positiivse ellusuhtumise.