Liitu uudiskirjaga

"Sala-Aed"

Sõrmus 'Sala-Aed' - hõbe (925), koroit opaal ja ametüst

 

Sõrmus "Sala-Aed" - hõbe (925), poolvääriskivid koroit opaal ja ametüst

 

Koroit Opaal

Koroit opaal on pärit Austraaliast, kus pruuni rauakivisse tekivad opaali sooned. Tegemist on väga kauni poolvääriskiviga ja iga kivi on nagu meistriteos! Koroit opaal on väga vaimne kivi, ta puhastab tšakraid blokeeringutest ning aitab valgust aurasse tuua. Ta aitab meenutada eelmisi elusid ning loob kontakti inglitega ja vaimsete õpetajatega. Ta on abiks ka inimestevaheliste suhtlemisprobleemide puhul. Koroit opaal on truuduse ja stabiilsuse kivi – eriti kasulik neile , kel on probleeme ühes kohas püsimisega!
Koroit opaal parandab silmanägemist ja toob välja sisemise ilu.

 

Ametüst

Ametüst on transformatsiooni, vaimse kaitse ja puhastuse kivi. Seda kasutatakse halbadest harjumustest vabanemisel kuna tal on puhastav mõju ning ta aitab leida tasakaalu ning mõõdukust. Ametüst on abiks näiteks alkoholismist vabanemisel, samuti suitsetamisest, narkootikumidest, liigsöömisest jne vabanemisel. Samuti toetab ametüst reisimist ning tänu sellele on hea hoida teda autos, kus ta aitab jõuda reisijal ohutult sihtkohta. Ametüst kõrvaldab hirmud muutuste ees ja aitab suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ametüst lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha-ja raevupursetena väljendavad, sest ametüstil on rahustav ning tasakaalustav toime. Samuti leevendab ta kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega.
Kuna ametüst on tugeva puhastava toimega, siis kasutatakse teda geopaatilise stressi (nt. veesooned, elektriliinid jne.) ja negatiivsete keskkonnaenergiate blokeerimiseks. 
Ametüst leevendab valu, peavalusid, vähendab turseid ja vigastusi. Ta tervendab kopse, hingamisteid, nahka ning seedekulglat.